bkb metals

zvaniet:

(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21
Kontaktinformācija


rakstiet:
biz@metalucentrs.lv

Ir jautājumi?

Uzdodiet tos pa telefonu
(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21

pa elektronisko pastu
biz@metalucentrs.lv

vai tieši šeit:
Uzdot jautājumu

Armatūra un caurule ar labākajiem nosacījumiem

Mūsdienās ir sarežģīti sadalīt tādus divus jēdzienus kā tērauda armatūru un betona konstrukcijas, it īpaši ja runa iet par izturību un ēkas drošību. Lai dažādas sarežģītības konstrukcijas varētu izturēt pieņemošo slodzi, kā arī fundamenta rukumu un pārējus, neizbēgamus momentus, nepieciešams pielietot armatūru.

Betons ir sastingušais smilts, cementa, un dažāda lieluma pildvielu šķīdums, kas piešķir būvei izturību, bet ar lielāku izturības pakāpi ir apveltīts tērauds, ko rīkstu veidā izmanto visas konstrukcijas nostiprinājumam. Firma Metālu Centrs jau vairākus gadus izcili funkcionē šajā tirgus sfērā un realizē tādus būvmateriālus kā armatūra, caurule, siets, režģis un daudz ko citu, kas obligāti būs vajadzīgs jebkādas konstrukcijas būvniecībā.

Armatūras pielietojums

Mūsdienās armatūra tiek izmantota ,pirmkārt, fundamenta pastiprināšanai, ka arī dzelzsbetona konstrukciju izgatavošanā. Tās galvenais pielietojums ir betona konstrukciju izturības palielināšana. Pateicoties metāla rīkstes izveidotām tērauda karkasam, pats izstrādājums kļūst ilgnoturīgs un vieglāk iztur spiedienu.

Armatūras veidi:

  • rievota - uz tās virsmas atrodas speciāli izciļņi, kuri palīdz metāliskām rīkstēm labāk saāķēties ar betonu.
  • gludena - gatavojas apaļa šķēluma stieņu veidā, bez rievām, ar līdzenu virsmu.

Lai izgatavotu šos izstrādājumus, tiek pielietots neparasts, bet speciāls tērauds ar paaugstinātu izturību, jo tas tiks izmantots celtniecībā kā paaugstinātās atbildības elements.

Pie metāla armatūras priekšrocībām attiecās tādas raksturiezīmes, ka:

  • augsta noturība pret apkārtējās vides ietekmi;
  • piešķir konstrukcijai ļoti lielu izturību;
  • ekspluatācijas laikā paliek izturīga un noturīga pret dažādām iedarbībām;
  • piešķir konstrukcijai svaru, dēļ kuras palielinās tās noturība un izturība.

Caurule, tas ir vēl viens būvmateriāls, bez kura ir sarežģīti iztikt celtniecībā. Ir dažādi šī materiāla veidi - apaļa, kvadrāta, apcinkotas, bezšuvju. Katra no tiem pilda savu funkciju un tiek pielietota pēc norīkojuma. Firma Metālu Centrs realizē dotos būvmateriālus pa labāko cenu un ar teicamu kvalitāti. Asortimentā ir liela dažāda veida metāla materiālu izvēle, dažādiem mērķiem un vajadzībām.