bkb metals

zvaniet:

(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21
Kontaktinformācija


rakstiet:
biz@metalucentrs.lv

Ir jautājumi?

Uzdodiet tos pa telefonu
(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21

pa elektronisko pastu
biz@metalucentrs.lv

vai tieši šeit:
Uzdot jautājumu

No kā ir atkarīga armatūras cena: visas pasaules un iekšējie faktori

Armatūra - tas ir metāla stienis, kurš pieder metālvelmējumu produkcijas jomai. Armētie izstrādājumi tiek izmantoti visapkārt: mūsdienu ēku un inženierkonstrukciju pamatos, dzelzbetona konstrukciju karkasiem. Armatūra var būt gluda vai ar periodisko profilu, un izturēt dažādas slodzes. Šādas produkcijas metāla cenas var mainīties pat vienam un tam pašam ražotājam. No kā tās ir atkarīgas?

Metāla cenas pasaules un iekšējā tirgū

Metāla cenas ir atkarīgas no vairākiem faktoriem. Lai atrastu vislabāko variantu, pircējam ir jāseko situācijai tirgū un jārēķina līdzi  turpmākajām izmaiņām, īpaši liela pasūtījuma gadījumā.

Metālvelmējumu tirgus ir atkarīgs no situācijas pasaules tirgū. Ja sākas krīze, cenas var strauji mainīties. Stabilas situācijas pasaules tirgū un iekšējā tirgū, kā arī pircēju pastāvīgā pieprasījuma gadījumā, cenas pakāpeniski samazinās (it īpaši, ja piedāvājums pārsniedz pieprasījumu).

Cenu veidojošie faktori

Izņemot situāciju pasaules būvniecības tirgū, dažādu veidu armējošo izstrādājumu izmaksas ietekmē arī šādi faktori:

  • Sezonalitāte.
  • Marka un kvalitāte.
  • Apjoms.
  • Pasūtījuma vieta un piegādes veids.

Būvniecības jomā cena ir atkarīga no sezonas. Tā ir saistīta ar laika apstākļu īpatnībām un iespējām veikt būvniecības darbus. Gada aukstajā laikā celtniecība apstājas, iepirkumi nav aktuāli, tāpēc metāla cenas krīt. Sezonas augstākajā punktā, armatūra un caurules ir ļoti pieprasītas, tātad, cenas pieaug.

Kvalitatīva un dārga armatūra tiek izgatavota no lielas stiprības sakausējuma. Tās ražošanai ir nepieciešami papildus resursi, tāpēc cena būs prognozējami augstāka. Šāda armatūra tiek ekspluatēta ekstremālos apstākļos.

Apjomīgs pasūtījums pie pārbaudīta piegādātāja, tāda kā Metālu Centrs, ļaus saņemt metālam labu atlaidi. Pastāvīgie klienti var rēķināties ar izdevīgiem bonusiem un dalību akcijās.

Liela nozīme ir tam, kur tieši iegādāties metāla izstrādājumus. Pārpircēji un nelielās bāzes pārdod tos pēc augstām cenām. Lielās firmas var ne tikai garantēt izdevīgu cenu, augsto kvalitāti, bet arī sniegt papildus pakalpojumus: metālvelmējumu griešanu, piegādi pēc adreses.