bkb metals

zvaniet:

(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21
Kontaktinformācija


rakstiet:
biz@metalucentrs.lv

Ir jautājumi?

Uzdodiet tos pa telefonu
(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21

pa elektronisko pastu
biz@metalucentrs.lv

vai tieši šeit:
Uzdot jautājumu

Karsti velmētais švellers UPE: izgatavošanas, izvēles un piegādes veidi

Švellers UPE tiek izgatavots, sakarsētu tēraudu izlaižot zem spiediena caur speciāliem velmēšanas iekārtu ruļļiem. Augstā temperatūra un noteiktā veidā izvietoto ruļļu spiediens, veido vajadzīgās konfigurācijas metālvelmējumu.

Karsti velmētiem izstrādājumiem ir lielāka izturība, nekā liektajiem vai auksti velmētiem, viņi iztur nopietnas slodzes un apkārtējās vides negatīvo iedarbību.

Švelleram UPE no tērauda velmējuma ir Eiropas kvalitāte un tas tiek plaši pielietots visās pasaules klimatiskajās zonās. To izmanto dažādās būvniecības jomās, kolonnu un balstu būvēšanā daudzstāvu ēkām un lauksaimniecības būvēm.

Plaša švelleru UPE izvēle kompānijā “Metālu Centrs”

Kompānija “Metālu Centrs” piedāvā klientiem švelleru UPE, no tērauda S235JR+AR, S275JR+M, S355J2+M markām, ar augstumu no 80 līdz 400 milimetriem. Atkarībā no šī metālvelmējuma formas, ar “U” veida šķērsgriezumu, izmēriem, šo velmējumu izmanto:

  • Monolītbūvniecībā.
  • Būvējot balsta kolonnas.
  • Auto- un dzelzceļa platformu veidošanā.
  • Gāzes un naftas pārstrādes rūpniecībā.
  • Smagajā mašīnbūvē.

Tikai speciālisti var izvēlēties tērauda izstrādājumus jebkurai tautsaimniecības nozarei. Tikai viņi var zināt, kādus švellera UPE kvalitātes parametrus jāņem vērā, lai nevajadzētu pārstrādāt projektu. Jebkurai ražošanai šī profila metālvelmējums tiek iegādāts ar 5-10 procentu rezervi.

Pateicoties šo izstrādājumu “U” veida profilam, slodze uz konstrukciju tiek vienmērīgi sadalīta, kas paaugstina to izturību. Ēkas, kuru būvniecībā izmanto šo metālvelmējumu, ir īpaši izturīgas pret apkārtējās vides iedarbību.

“Metālu Centrs” realizē švelleru pilnu sortimentu, kuri izgatavoti no augstvērtīgām izejvielām, ņemot vērā visus standartus un pateicoties tam, ekspluatācijas termiņš pagarinās. Mūsu kompānija sniedz  metālvelmējumu griešanas pakalpojumus un piegādi pircējiem.

Pirms piegādes ir svarīgi noteikt pasūtījuma kopējo svaru un atbilstoši tam izvēlēties nepieciešamo transportu.