bkb metals

zvaniet:

(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21
Kontaktinformācija


rakstiet:
biz@metalucentrs.lv

Ir jautājumi?

Uzdodiet tos pa telefonu
(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21

pa elektronisko pastu
biz@metalucentrs.lv

vai tieši šeit:
Uzdot jautājumu

Profilu izvēle, īpatnības kompānijā Metālu Centrs

Ja Jūs interesē dažādi metālvelmējumi, piemēram, profili, armatūra un cita līdzīga produkcija, tad būs nepieciešams izmantot kompānijas Metālu Centrs pakalpojumus. Pie mums Jūs varat iegādāties visus nepieciešamos izstrādājumus uz izdevīgiem nosacījumiem.

Tērauda loksne, leņķdzelzs un cita metālvelmējumu produkcija, ko piedāvā mūsu kompānija, ir apveltīta ar teicamiem parametriem, lai radītu ilgmūžīgas, izturīgas, drošas konstrukcijas.

Šobrīd metāla profili tiek aktīvi izmantoti būvdarbos, ar mērķi veidot arkas, starpsienas, nožogojumus, jumtus. Turklāt, to izmantošana dod iespēju izveidot dažādas nestandarta konstrukcijas. Šādi profili tiek raksturoti ar labām ekspluatācijas īpašībām, montāžas vienkāršību.

Kādas īpatnības ir metāla profiliem no kompānijas Metālu Centrs?

  • Augsta izturība, drošība.
  • Vieglums, kā rezultātā uz konstrukciju iedarbojas neliela slodze, kas palielina tās drošību.
  • Ekonomiskums.
  • Viegla aizsargpārklājumu uzlikšana.
  • Izturība pret vibrāciju un deformācijas iedarbību.
  • Montāžas vienkāršība – lai veiktu to uzstādīšanu nav vajadzīgi nekādi papildus resursi un darba spēks.

Izvēloties profilus konstrukciju uzstādīšanai, obligāti jāņem vērā slodzes veids.

Mūsu piedāvātie metālvelmējumi, neatkarīgi no tā, vai tā ir armatūra, vai tērauda loksne, atbilst visām standartu prasībām.

Ja Jūs nezināt, kādi profili būs derīgi konkrētā situācijā, konsultējieties ar mūsu darbiniekiem, viņi ātri Jums paskaidros, ko un kur izmantot, kā arī sniegs detalizētu atbildi uz jautājumu.

Daudzi cilvēki izvēlās pirkt leņķdzelzi, profilus, tērauda loksni mūsu kompānijā, jo mēs esam spējuši pierādīt sevi laika gaitā. Mūsu pastāvīgie klienti zina, ka mēs piedāvājam lielu produkcijas izvēli, teicamu kvalitāti, un izstrādājumi atbilst noteiktajām normām un standartiem, ir izturīgi pret ārējo faktoru iedarbību.

Mūsu kompānijā ir nopērkami profili par pieņemamu cenu, jebkurā apjomā. Sazinieties ar kompāniju Metālu Centrs un pārliecinieties, ka mūsu piedāvājumā ir kvalitatīvi, izturīgi, droši profili, leņķdzelzs un cita metālvelmējumu produkcija. Jums ir vienkārši jāpiezvana mums vai arī jāizpēta piedāvājumi mūsu mājas lapā! Mēs būsim priecīgi sadarboties ar Jums!