bkb metals

zvaniet:

(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21
Kontaktinformācija


rakstiet:
biz@metalucentrs.lv

Ir jautājumi?

Uzdodiet tos pa telefonu
(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21

pa elektronisko pastu
biz@metalucentrs.lv

vai tieši šeit:
Uzdot jautājumu

Metāla profili no Metālu Centrs – tā ir drošība, teicama kvalitāte, pieejamība

Metāla profili ir drošs, izturīgs elements, kurš dod iespēju maksimāli viegli un vienkārši samontēt nepieciešamo konstrukciju. Atkarībā no uzdevumiem, kādi ir jārisina, izšķir U-veida un T-veida profilus.

Metāla profili šobrīd tiek izmantoti praktiski visur. Tos pielieto mašīnbūvē, celtniecībā, lauksaimniecībā. Turklāt, tie ir pieprasīti soliņu, nožogojumu sekciju izgatavošanā, armējot plastikāta logus ar mērķi padarīt rāmi elastīgu, cietu.

Ja Jūs gribat nopirkt patiešām kvalitatīvus, drošus, ilgmūžīgus, izturīgus metāla profilus, nāciet uz kompāniju Metālu Centrs. Pie mums lielā izvēlē ir tāda produkcija, kura nodrošinās visas klientu vajadzības.

Metāla profili, to galvenās priekšrocības

Izstrādājumiem, kuri norādīti mūsu katalogā, piemīt teicami ekspluatācijas parametri, ka arī augsta lieces un griezes izturība. Šādi izstrādājumi ideāli piemēroti jebkuru objektu būvniecībā savu priekšrocību dēļ:

  • Noturība pret krasām temperatūras izmaiņām.
  • Augsta izturība, drošība.
  • Profila karkasu salīdzinoši nelielais svars, ļauj samazināt konstrukcijas slodzi uz pamatiem.
  • Lai veiktu izstrādājumu montāžu, nav vajadzīga spectehnika.
  • Metāla profiliem ir pieņemama cena.
  • T-veida profils, U-veida profils, ko izmanto atri būvējamu ēku celtniecībā, nožogojumu veidošanā, spēj izturēt visdažādākās mehāniskas slodzes, jo tam piemīt augsta seismiskā izturība.
  • Metāla profili būs labi piemēroti pat nestandarta arhitektūras risinājumiem.
  • Metāla profilus ir diezgan viegli savienot savā starpā, tāpēc būvniecības darbi ar to izmantošanu, būs vieglāki un noritēs ātrāk.
  • Pateicoties pretkorozijas pārklājumam, izstrādājums ir droši aizsargāts pret rūsēšanu, kā arī nelabvēlīgo apkārtējās vides iedarbību.

Kompānijā Metālu Centrs Jūs atradīsiet visdažādākās konfigurācijas izstrādājumus. Mūsu konsultanti ar prieku palīdzēs Jums veikt kompetentu izvēli, atkarībā no tā, kādus darbus ir jāveic. T profils un U profils ir viegli, ērti un izdevīgi iegādājams pie mums.