bkb metals

zvaniet:

(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21
Kontaktinformācija


rakstiet:
biz@metalucentrs.lv

Ir jautājumi?

Uzdodiet tos pa telefonu
(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21

pa elektronisko pastu
biz@metalucentrs.lv

vai tieši šeit:
Uzdot jautājumu

Kur tiek izmantota armatūra?

Armatūra ir bieži pieprasīta dažādās nozarēs un jomās. Tas ir metālvelmējumu veids, kurš visvairāk izplatīts celtniecībā un rūpnieciskajā ražošanā. Pēc ārējā izskata armatūra atgādina metāla stieni. Tās īpatnība – ārējā virsma ir rievota, zīmējums pastāvīgi atkārtojas. Iegādāties armatūru, kura atbilst mūsdienīgiem Eiropas kvalitātes standartiem, kā arī daudzajiem tehniskajiem raksturlielumiem un ekspluatācijas parametriem, Jūs varat kompānijā Metālu Centrs, uz izdevīgiem nosacījumiem.

Armatūras ražošanas īpatnības

Armatūra tiek ražota no dažādiem tērauda sakausējumiem, kuri ekspluatācijas procesā demonstrē pretkorozijas izturību, nogurumizturību, un izturību pret nopietnām mehāniskām slodzēm, kā arī pret nelabvēlīgo apkārtējo vidi. Tērauds, kurš tiek izmantots armatūras stieņu ražošanā, satur paaugstinātu izturības rezervi.

Metālizstrādājumu sortimenta ražošanā tiek izmantota karstās velmēšanas metode. Kompānija Metālu Centrs piedāvā armatūras sortimentu, kura pamatā ir metāla stieņu nominālais diametrs. Kompānijas speciālisti ir gatavi konsultēt Jūs, metālprodukcijas ar noteiktām tehniskajām īpašībām, izvēles jautājumos. Profesionālās menedžeru konsultācijas palīdzēs iegādāties tādu armatūru, kuras izmantošana ir īpaši aktuāla dotajā konkrētajā gadījumā.

Metālprodukcijas pielietošanas joma

Lai padarītu izturīgākas celtnes, kuras būvē izmantojot betona javu un cementa maisījumu, izmanto armēšanu. Tā ļauj pastiprināt dzelzbetona konstrukciju, vairākas reizes pagarinot ekspluatācijas termiņus. Taču, metālvelmējuma armatūras esošais sortiments sarežģī optimālā materiāla ātras izvēles iespējas. Lai iegādātos metālprodukciju to vai citu uzdevumu realizēšanai, jāņem vērā, ka visa armatūra tiek klasificēta atkarībā no:

  • Pielietošanas veida: metāla velmējums var būt montāžas veida, darba veida, enkurveida, konstrukciju veida.
  • Ekspluatācijas noteikumiem: armatūra var tikt izgatavota nospriegotām un nenospriegotām konstrukcijām.
  • Metāla stieņa izvietošanas veida, kurš var būt gan perpendikulārs, gan paralēls un kalpo atbilstoši konstrukcijas pastiprināšanai perpendikulārā vai garenvirzienā.

Armatūra, ko piedāvā kompānijas Metālu Centrs katalogs, un kuras izgatavošanā tiek izmantots augstvērtīgs metāls, var būt izmantota karkasu-monolītā vai dzelzbetona konstrukciju būvniecībā.