bkb metals

zvaniet:

(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21
Kontaktinformācija


rakstiet:
biz@metalucentrs.lv

Ir jautājumi?

Uzdodiet tos pa telefonu
(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21

pa elektronisko pastu
biz@metalucentrs.lv

vai tieši šeit:
Uzdot jautājumu

Kāda caurule būs piemērota ūdensvadam?

Caurule, kā metālvelmējumu veids, Latvijas tirgum, tiek piegādāta visā izmēru un tehnisko parametru dažādībā. Nav brīnums, ka potenciālajiem pircējiem bieži rodās jautājumi, kuri saistīti ar produkcijas izvēli. Ja Jums ir vajadzīgas ūdensvadu caurules, taisnstūra izstrādājumi būvniecībai, izstrādājumi – kvadrātveida vai apaļi – šķērsgriezumā, lai būvētu žogu vasarnīcā, nāciet uz kompāniju Metālu Centrs. Šeit Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju, kādas šķirnes metālvelmējumus izvēlēties un varēsiet iegādāties nepieciešamo produkciju.

Caurule ūdensvadam: kā izvēlēties?

Ūdensvadu caurules tiek piedāvātas lielā izvēlē, tāpēc pircējiem tradicionāli rodās jautājums – kādus metālvelmējumu modeļus izvēlēties? Lai noteiktu, kāda caurule ir nepieciešama ūdensvadam, jāņem vērā vairāki faktori:

  • Temperatūra, kādā tiks ekspluatēts izstrādājums.
  • Nepieciešamā izturība.
  • Iespējamais ūdens spiediens.
  • Apkārtējās vides raksturojums un apstākļi, kuros caurules tiks izmantotas.

Nav mazsvarīgas arī pircēju finansiālās iespējas.

Tērauda cauruļu priekšrocības

Neskatoties uz to, ka ir parādījušies jauni materiāli, no kuriem tiek izgatavotas caurules, tērauds, tāpat kā daudzus gadus atpakaļ ir ļoti pieprasīts un populārs pircēju vidū. Metālizstrādājumu konkurētspējības priekšrocības:

  • Universālā pielietošana: tērauds tiek izmantots gan kā ūdensvadu caurules, gan celtniecības konstrukciju elements, gan mašīnbūvē, gan mājsaimniecībā.
  • Relatīvi lēti: kompānijā Metālu Centrs tiešām var iegādāties tērauda caurules par demokrātisku un saprātīgu cenu.
  • Augsta izturība, ko nevar teikt par metālplastikas un polietilēna caurulēm.

Izvēloties tērauda caurules ņemiet vērā to ekspluatācijas īpatnības. Piemēram, saskaņā ar tehniskajiem noteikumiem, šādi izstrādājumi ir jānomaina ik pēc 25 gadiem. Jāņem vērā, lai savienotu caurules, būs nepieciešami dažādi aksesuāri – blīves, fiksatori, veidgabali un pat iespējams – metināšana.

Ja Jums rodās grūtības izvēlēties ūdensvadu caurules, Jūs varat sazināties ar mūsu kompānijas konsultantiem, lai saņemtu profesionālu konsultāciju. Mēs pastāvīgi papildinām piedāvājumu katalogu, lai mūsu klienti nesūdzētos par izvēles trūkumu.