bkb metals

zvaniet:

(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21
Kontaktinformācija


rakstiet:
biz@metalucentrs.lv

Ir jautājumi?

Uzdodiet tos pa telefonu
(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21

pa elektronisko pastu
biz@metalucentrs.lv

vai tieši šeit:
Uzdot jautājumu

Celtniecības armatūra: īpatnības un pielietošanas joma

Celtniecības armatūra ir vairākuma mūsdienīgo ēku un būvju galvenais konstruktīvais elements. Armatūras ražošanai, kura ir piedāvāta kompānijas Metālu Centrs katalogā, tiek izmantots ilgmūžīgs, īpaši izturīgs un drošs metāls. Tā izturības parametri ļauj nodrošināt armatūrai nepieciešamos tehniskos parametrus – augstu nodilumizturību, spēju pretoties izejvielas stiepes procesam un spēju novērst akmens materiālu sabrukšanu.

Kur tiek izmantota Metālu Centrs armatūra?

Profili, metāls, nerūsējošā tērauda izstrādājumi kļūst aizvien pieprasītāki dažādās jomās un nozarēs. Piemēram, šķirnes armatūra, kura ir spējīga vairākas reizes palielināt betona konstrukciju izturības parametrus, tiek plaši izmantota dzīvojamo ēku, rūpniecības objektu, ražošanas kompleksu būvniecībā.

Kompānijā Metālu Centrs armatūru bieži iegādājas tās personas, kuras darbojas monolītā dzelzbetona jomā un būvē nodilumizturīgas konstrukcijas, kuras spēj izturēt visdažādākās slodzes ilgstošā laika periodā. Tieši armatūra spēj formēt ēkas karkasu un noturēt citus būvniecības materiālus.

Armatūra, kura piedāvāta mūsu kompānijas katalogā, bieži tiek izmantota globālu objektu – lidostu un termināļu ēku, dambju, tiltu konstrukciju un aizsprostu būvniecībā. Katrā būvniecības jomā armatūra tiek uzskatīta par vispieprasītāko materiālu.

Bieži šie izstrādājumi tiek izmantoti vasarnīcu un ainavu saimniecībās, kā arī sadzīvē.

Kā tiek izgatavota armatūra?

Armatūru izgatavo izmantojot tērauda velmēšanas metodi. Ir divu veidu armatūra. Viena metode ir karstā tērauda velmēšana, otra – aukstā stieples caurvilkšanas metode. Ražošanai var tikt izmantots otrreizējās pārstrādes metāls, kuru rūpīgi šķiro un tikai pēc tam nosūta uz metālapstrādes cehu. Šādi stingri tehnoloģiskie standarti tiek izmantoti, lai garantētu gatavā materiāla atbilstību norādītajiem tehniskajiem parametriem un ekspluatācijas parametriem.

Celtniecības armatūra, kuru piedāvā kompānijas Metālu Centrs katalogā

Tā kā armatūra ir vienkāršo un sarezģīto celtniecības konstrukciju galvenā komponente, tās kvalitātei ir paaugstinātas prasības. Kompānijā Metālu Centrs Jūs varat iegādāties armatūru, kuru izgatavo no nerūsējošā tērauda un tai ir šādi parametri:

  • Maksimāla izturība.
  • Atbilstība esošajiem ražošanas standartiem.
  • Izturība pret koroziju.