bkb metals

zvaniet:

(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21
Kontaktinformācija


rakstiet:
biz@metalucentrs.lv

Ir jautājumi?

Uzdodiet tos pa telefonu
(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21

pa elektronisko pastu
biz@metalucentrs.lv

vai tieši šeit:
Uzdot jautājumu

Metālu Centrs metāla tirdzniecība – izdevīgi un ērti

Metāla tirdzniecība – tas ir kompānijas Metālu Centrs galvenais darbības virziens. Tāpēc, ja Jums ir nepieciešama specializēta produkcija, tāda kā U-veida profils vai citi metāla profili, laipni lūdzam pie mums.

Metāls cilvēka dzīvē ieņem īpašu vietu, jo spēj nodrošināt daudzu izstrādājumu, kurus mēs izmantojam ikdienā - izturību, drošību un uzticamību. Mūsu kompānijas produkcija ir pieprasīta celtniecībā, lidmašīnu un automašīnu būvniecībā.

Kompānija Metālu Centrs jau sen strādā metālapstrādes tirgū un šajā laikā ir spējusi izveidot partnerattiecības un radīt tehnisko bāzi, tāpēc, tas viss dod iespēju mums nodrošināt metāla tirdzniecību visā valstī gan vairumā, gan mazumā. Metālu Centrs ir drošs dažādu metāla profilu, kā arī citas metāla produkcijas piegādātājs visā valstī, balstoties uz to, ka mēs realizējam tikai augstas kvalitātes produkciju. Tajā pat laikā produkcijas zemās cenas patīkami pārsteidz klientus. Kāpēc ir izdevīgi iepirkties mūsu kompānijā, kuras specializācija ir metāla tirdzniecība?

Mēs piedāvājam tikai izcilas kvalitātes produkciju.

  • Stingri ievērojam piegādes termiņus, transportējot produkciju uz norādīto vietu.
  • Mums ir plašs produkcijas klāsts, tai skaitā ļoti populārais U-veida profils, lai apmierinātu katra klienta vajadzības un aiziet no mums bez pirkuma vienkārši nav iespējams.
  • Katrs pasūtījums tiek izpildīts ļoti operatīvi.
  • Mums ir plaša pieredze metāla tirdzniecības jomā, saskaņots komandas darbs dod iespēju nodrošināt mūsu darbību visaugstākajā līmenī.
  • Mūsu produkcijas assortimentā ir: metāla profili, caurules, dažādu izmēru, parametru, formu plāksnes, utt.

Kompānijas konsultanti ar lielu pieredzi vienmēr ir gatavi palīdzēt ar izvēli, atbildēt uz visiem jautājumiem un sniegt papildus konsultācijas par produktu.

Metāla iegāde kompānijā Metālu Centrs ir optimāls risinājums tiem klientiem, kuri nodarbojas ar būvniecības biznesu. Neatkarīgi no tā, kāds produkcijas apjoms Jums ir nepieciešams, kvalitatīva apkalpošana un saprātīgas cenas ir garantētas katram. Mēs rūpējamies par saviem klientiem, labo reputāciju, tāpēc darām visu iespējamo, lai atnākot pie mums vienreiz, Jūs vēlētos kļūt par mūsu pastāvīgo klientu.