bkb metals

zvaniet:

(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21
Kontaktinformācija


rakstiet:
biz@metalucentrs.lv

Ir jautājumi?

Uzdodiet tos pa telefonu
(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21

pa elektronisko pastu
biz@metalucentrs.lv

vai tieši šeit:
Uzdot jautājumu

Kas tas ir švellers un kur to izmanto?

Metālu Centrs – tas ir vadošais metāla izstrādājumu un tērauda produkcijas piegādātājs Latvijā. Kompānijas vadība pastāvīgi paplašina produkcijas klāstu, tāpēc mūsu klienti var iegādāties jebkuru metāla detaļu, vai tas būtu:

  • Švellers.
  • Dubultsijas.
  • Profila caurule.
  • Leņķis, profils.
  • Tērauda loksne vai kas cits.

Metālu Centrs švelleru īpatnības

Švellers tas ir izturīgs un drošs metāla izstrādājums, kura forma šķērsgriezumā ir U-burta veidā. Šķērsgriezumā augstums var būt no 50 milimetriem līdz 40 centimetriem, bet sieniņas biezums – no 4 līdz 15 milimetriem – atkarībā no produkcijas veida un tās tehniskās nozīmes.

Jebkurš švellers, tāpat kā pārējā kompānijas produkcija, piemēram, dubultsijas, atšķirās ar augstu kvalitāti. Šī fakta noslēpums ir tas, ka ražošanā tiek izmantotas labas izejvielas, bet metāla produkcijas ražošana tiek veikta rūpīgi izpildot esošos normatīvus un kvalitātes standartus.

Metāla tirdzniecība – tā ir galvenā kompānijas Metālu Centrs pamatdarbība. Produkcijas katalogā ir vairāku tipu švelleri, kuri atšķiras ne tikai pēc izmēriem un tehniskajām izgatavošanas īpatnībām, bet arī pēc velmēšanas precizitātes.

Švelleru izmantošana

Švellers tā ir izturīga un ilgmūžīga produkcija. Tāpēc nav brīnums, ka to izmanto tādās rūpniecības jomās kā autorūpniecība vai dzelzceļa transporta vagonbūve. Nu un protams mūsdienīgā būvniecības nozare nevar pastāvēt bez šiem drošajiem materiāliem, kuri objektiem piedod izturību un nodrošina objekta stabilitāti pret dažādām slodzēm.

Tāpat švellers plaši tiek izmantots noliktavu un plauktu aprīkojuma izgatavošanā. Speciālisti jau sen ir novērtējuši šādu metāla izstrādājumu izturību, ilgmūžību un augsto slodzes nestspēju.

Metāla tirdzniecība, kā arī dažādu izstrādājumu no tā, kompānijā Metālu Centrs tiek veikta uz izdevīgiem noteikumiem visiem klientiem. Tāpat mēs realizējam dažāda izmēra švellerus un varam nodrošināt savus klientus ar produkciju pec individuāliem projektiem.

Ja Jūs vēlaties iegādāties švellerus vai citu metāla produkciju pēc izdevīgām cenām un esat ieinteresēti iegādāties augstas kvalitātes materiālus, pievērsiet savu uzmanību kompānijas Metālu Centrs piedāvājumiem.