bkb metals

zvaniet:

(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21
Kontaktinformācija


rakstiet:
biz@metalucentrs.lv

Ir jautājumi?

Uzdodiet tos pa telefonu
(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21

pa elektronisko pastu
biz@metalucentrs.lv

vai tieši šeit:
Uzdot jautājumu

Tērauda gāzes caurules – universāls variants

Gāzes caurules var būt izgatavotas no tērauda, plastmasas vai vara. Katram no šiem variantiem ir savas priekšrocības un trūkumi, kas ļauj izvēlēties vispiemērotāko materiālu konkrētiem merķiem. Tāpat, kā ūdens caurules, arī gāzes caurules izvēloties, tiek ņemti vērā ekspluatācijas apstākļi, esošais budžets un gāzes cauruļvada kvalitātes prasības.

Tērauda caurules

Firma Metālu Centrs specializējas pārdodot tērauda ūdens caurules un gāzes caurules. Šādas caurules veidojot gāzes cauruļvada sistēmu, tiek izmantotas visbiežāk, jo tām ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar plastmasas vai vara analogiem. To ražošanā tiek izmantots tērauds ar zemu oglekļa saturu.

  • Atšķirībā no polietilēna caurulēm, tērauda var izmantot gan telpās, gan ārā.
  • Izturīgas pret augstu spiedienu.
  • Izmaksu ziņā pieejamākas, nekā gāzes caurules no vara.
  • Tās ir ilgmūžīgas.

No trūkumiem jāatzīmē tikai relatīvi sarežģīto montāžas darbu veikšanu. Gāzes cauruļvadu, no vara un plastmasas caurulēm, montēt ir vienkāršāk, jo nav vajadzīga metināšana.

Gāzes cauruļu daudzveidība

  • Zemam spiedienam (līdz 0,005 Mpa). Paredzētas, lai veidotu sabiedrisko ēku, dzīvojamo māju un dzīvokļu gāzes cauruļvadus.
  • Vidējam spiedienam (lidz 0,3 Mpa). Paredzētas, lai veidotu gāzes cauruļvadu sistēmas lauksaimniecības un komunālo pakalpojumu uzņēmumos.
  • kategorijas augstam spiedienam (līdz 0,6 Mpa). Tās ir speciālas gāzes caurules rūpniecības uzņēmumiem.
  • kategorijas augstam spiedienam (līdz 1,2 Mpa). Tiek izmantotas rūpniecības uzņēmumos, lai nodrošinātu cauruļvadu sistēmu ar augstu gāzes spiedienu.

Kvalitatīva metāla velmēšana

  • Firma Metālu Centrs realizē ne tikai gāzes caurules un ūdens caurules, bet arī kvadrātveida caurules par pievilcīgām cenām. Šāds metāla velmējums tiek plaši izmantots celtniecībā, veidojot augstas izturības dzelzbetona konstrukcijas. Uz to pamata tiek būvētas ēku kolonnas, torņi, nesošās konstrukcijas. Pateicoties savām plaknēm, tiek viegli samontētas metālkonstrukcijas, paātrinot būvniecības termiņus. Tajā pat laikā tām piemīt cietība, izturība un tās ir lieliska alternatīva sijām un dubultsijām.
  • Mēs visu iepērkam tieši no ražotāja, bez starpniekiem, kas ļauj nodrošināt velmēta metāla izstrādājumu pārdošanu par pievilcīgu cenu.