bkb metals

zvaniet:

(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21
Kontaktinformācija


rakstiet:
biz@metalucentrs.lv

Ir jautājumi?

Uzdodiet tos pa telefonu
(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21

pa elektronisko pastu
biz@metalucentrs.lv

vai tieši šeit:
Uzdot jautājumu

Švellers upe un tā priekšrocības

Dotajā brīdī var bez grūtībām iegādāties visdažādāko veidu metālkonstrukcijas, lai varētu tās izmantot mašīnbūvē un celtniecībā. Taču tam nepieciešams zināt, kādi kvalitātes un tehniskie parametri piemīt šiem metāla profiliem, un kā viņi nodrošinās tās īpašības, kuras ir nepieciešamas mūsdienīgam patērētājam. Ja runājam par kvalitāti un augstajiem izturības rādītājiem, šajā gadījumā perfekti noderēs švellers upe, jo to raksturo vairākas priekšrocības un tas tiek uzskatīts par profesionālās būvniecības dibinātāju. Kompānijā Metālu Centrs tiek piedāvāti lielā izvēlē: armatūra un metāla profili.

Priekšrocības, kuras piemīt švelleram upe, kuru realizē mūsu kompānijā:

  • Tam ir plānākas sieniņas, salīdzinot ar citiem analogiem, taču tas viegli iztur tādas pat slodzes, kā dubultsijas.
  • Tam ir palielināti izturības raksturlielumi un nodilumizturības rādītāji.
  • Dotā švellera konstruktīvās īpatnības ir forma „U” burta veidā – tā struktūrā ir horizontālais plaukts, kas ļauj izmantot to dažādās jomās. Izstrādājums ir pieprasīts mašīnbūvē, celtniecībā, rūpniecībā, lauksaimniecībā, izgatavojot dažādus izstrādājumus, remontējot māju, dzīvokli, tāpat piemājas dārzā.
  • Šādi metāla profili spēj izturēt slodzes, desmitiem reižu pārsniedzošas pieļaujamās.
  • Švellers upe – tas ir materiāls, kas ideāli derīgs metāla konstrukciju pastiprināšanai.

Švellers upe tiek ražots daudzos garumos un izmēros. Lai izgatavotu šo izstrādājumu izmanto kalibrētus metālvelmējumus metāla lokšņu veidā, karstā velmējuma loksnes. Švellers upe tiek ražots no oglekļa konstrukciju markas tērauda. Pateicoties mangāna piedevai tiek nodrošināta izstrādājuma nodilumizturība.

Ja Jūs jau izlēmāt, kāds Jums nepieciešams švellers upe, armatūra, metāla profili un citas preces ieskatieties mūsu kompānijas mājas lapā. Mēs esam pārliecināti, ka sistematizētajā Metālu Centrs katalogā, Jūs ātri un viegli atradīsiet visu nepieciešamo. Mēs, savukārt, garantējam produkcijas teicamo kvalitāti, demokrātiskas cenas, daudzveidīgu assortimentu un teicamu apkalpošanu.

Nāciet pie mums, un Jūs varēsiet iegādāties visu izmēru un veidu švellerus upe.