bkb metals

zvaniet:

(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21
Kontaktinformācija


rakstiet:
biz@metalucentrs.lv

Ir jautājumi?

Uzdodiet tos pa telefonu
(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21

pa elektronisko pastu
biz@metalucentrs.lv

vai tieši šeit:
Uzdot jautājumu

Metāla tirdzniecība – izdevīgi, caurspīdīgi un pieejami!

Neviena mūsdienu būvniecība nevar iztikt bez dažādu metāla konstrukciju izmantošanas. Tās izmanto gan būvējot sarežģītas daudzlīmeņu ēkas, gan arī vienkāršas angāra tipa telpas, kas dod iespēju būtiski samazināt izmaksas un celtniecības termiņus. Taču metāla tirdzniecība ir pieprasīta arī citās jomās. Lielu popularitāti visdažādākie metāla profili ir ieguvuši metalurģijā, mašīnbūvē, medicīnā, transporta un elektrotehniskajā rūpniecībā, juvelieru darbos, utt. Tāpēc, ja Jums nepieciešama tāda produkcija, kā metāla caurules, metāla profili, u.c. – laipni lūdzam kompānijā Metālu Centrs, kura nodarbojas ar metāla tirdzniecību.

Milzīgā mūsu produkcijas izvēle apmierinās jebkura klienta vēlmes. Mēs pastāvīgi papildinām katalogu ar jaunām precēm, pētām tirgus jaunumus, lai pēc tam piedāvātu mūsu klientiem visu nepieciešamo.

Metāla tirdzniecība tiek rekomendēta Metālu Centrs, jo mēs garantējam:

  • Augstu produkcijas kvalitāti.
  • Demokrātiskas cenas metāliem.
  • Plašu assortimentu, ieskaitot dažāda diametra metāla caurules – apaļas, taisnstūra, kvadrātveida.
  • Operatīvu piegādi uz norādīto adresi atrunātajos termiņos.
  • Individuālu pieeju katram klientam.
  • Jebkura apjoma produkcijas piegādi.
  • Pirmklasīgu apkalpošanu.

Mēs iepērkam produkciju lielos apjomos par zemām cenām, tāpēc varam veikt metāla tirdzniecību saviem klientiem par pieņemamām cenām.

Mūsu kompānija darbojas pēc Eiropas līmeņa apkalpošanas standartiem un izmantojot mūsdienīgās tehnologijas dod iespēju maksimāli kvalitatīvi un ātri apkalpot katru patērētāju, izmantojot elastīgu cenu politiku. Pie mums strādā pieredzējuši un kvalificēti konsultanti, kuri ir gatavi atbildēt uz jebkuru klienta jautājumu un palīdzēt izvēlēties nepieciešamo metālu.

Mēs cienām savus klientus, savu reputāciju, tāpēc darām visu, lai apmierinātu visas klientu prasības un piedāvājam tikai kvalitatīvu metālu. Kompānija Metālu Centrs ir tendēta uz ilgtermiņa, veiksmīgu un savstarpēji izdevīgu sadarbību.

Ja Jūs interesē kvalitatīvs metāls un vajadzīgs drošs un uzticams piegādātājs, kompānija Metālu Centrs ir tieši tas, kas vajadzīgs.