bkb metals

zvaniet:

(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21
Kontaktinformācija


rakstiet:
biz@metalucentrs.lv

Ir jautājumi?

Uzdodiet tos pa telefonu
(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21

pa elektronisko pastu
biz@metalucentrs.lv

vai tieši šeit:
Uzdot jautājumu

Dubultsijas no Metālu Centrs – būvniecībā neaizstājams izstrādājums

Šobrīd rūpnieciskajā būvniecībā viens no vispieprasītākajiem izstrādājumiem ir dubultsijas. Tās izmanto kā balstus, pārsegumos, dažādu piekaramo konstrukciju uzstādīšanā. Kopā ar šo profila izstrādājumu tiek izmantota arī U-profila sija vai švellers.

Ja Jums nepieciešams švellers vai dubultsijas, nāciet uz kompāniju Metālu Centrs. Mēs piedāvājam izstrādājumus, kurus raksturo augstā kvalitāte un drošums, no pārbaudītiem ražotājiem.

Kādas priekšrocības sniedz dubultsijas no kompānijas Metālu Centrs:

  • Vieglums.
  • Augsta drošība.
  • Ekonomiskums.
  • Viegla transportēšana.
  • Montāžas ātrums ar metināšanas palīdzību.

Dubultsijas, jeb kā tās vēl sauc, tērauda sijas, paredzētas būvniecības konstrukciju drošības pastiprināšanai. Jāatzīmē, konstrukcija iegūst nepieciešamo elastīgumu un zemo spiedes koeficientu pateicoties savām elastības īpašībām. Tieši tāpēc, mūsu kompānijas darbinieki rekomendē iegādāties dubultsijas, kuras nodrošinās paaugstinātu konstrukcijas izturību pret slodzēm, ja ir paredzēta būtiska mehāniskā iedarbība. Izpildot skeleta funkcijas, tērauda sija palielina ilgmūžību, drošību, izmantošanas periodu, kā arī konstrukcijas stingrību.

Kompānijas Metālu Centrs realizējamās dubultsijas tiek plaši pielietotas būvējot pārsegumus rūpnieciskajā, dzīvojamo māju un lielpaneļu būvniecībā, tiltu konstrukcijās, viaduktos, balstos, metālkonstrukciju kolonnās. Švellers tiek ražots izmantošanai vieglāka tipa konstrukcijās. Tāpēc var teikt, tā vai cita profila izvēle, būs atkarīga no tā, kur tie tiks izmantoti.

Izmantojot dubultsijas ēku un konstrukciju būvniecībā, var iegūt šādus rezultātus:

  • Būtiski samazināt kopējo paredzētā objekta svaru.
  • Samazināt buvniecības termiņus.
  • Samazināt izmaksas pamatu būvniecībai.

Kompānija Metālu Centrs veiksmīgi realizē dubultsijas jau ilgstošā laika periodā. Par mūsu panākumiem runā kompānijas reitinga līderpozīcijas, kuras mēs šobrīd esam iekarojuši. Turklāt, mēs piedāvājam saviem klientiem ne tikai augstas kvalitātes produkciju, bet arī elastīgas cenas un maksimāli ātru piegādi. Uzticieties mums un Jūs noteikti būsiet apmierināti!