bkb metals

zvaniet:

(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21
Kontaktinformācija


rakstiet:
biz@metalucentrs.lv

Ir jautājumi?

Uzdodiet tos pa telefonu
(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21

pa elektronisko pastu
biz@metalucentrs.lv

vai tieši šeit:
Uzdot jautājumu

Metāls no Metālu Centrs: metālizstrādājumi dažādām vajadzībām

Metāls – materiāls, ko plaši izmanto daudzās jomās. Pircēji to iegādājas metāla velmējumu veidā, kuri mūsdienās tiek piedāvāti dažādos veidos plašā assortimentā. Tā var būt loksne, armatūra, leņķdzelzs, profils UPE, caurule un citi izstrādājumi.

Visi izstrādājumi no šī materiāla tiek augstu vērtēti par to izturības parametriem. Konstrukcijām no metāla velmējumiem jāiztur intensīvas slodzes, un tieši šī iemesla dēļ tām jāatbilst augstajām prasībām.

Uzticams metālizstrādājumu piegādātājs

Kompānija „Metālu Centrs”, darbojas metāla velmējumu tirgū no 2008. gada, un ir spējusi izveidot abpusēji izdevīgu sadarbību ar metāla velmējumu vadošajiem ražotājiem. Mēs piegādājam tikai kvalitatīvu produkciju, jo ļoti uzmanīgi veidojam savu katalogu. Metālizstrādājumu iepirkumi lielos daudzumos tieši no ražotājiem, ļauj iegūt ievērojamas atlaides, ar kurām mēs pēc tam dalāmies ar saviem klientiem.

Mūsu kataloga assortimentā ir:

  • Loksne.
  • Sloksne.
  • Caurules-apaļa, kvadrātveida un taisnstūrveida šķērsgriezuma.
  • Apaļdzelzs, kvadrātstienis, armatūra.
  • Leņķdzelzs.
  • Dubult-T profils, T-profils, profils UPE.
  • Profilklājs, režģis, sieti un citi pieprasīti metāla izstrādājumi.

Katram metālizstrādājumu veidam ir savs pielietojums. Piemēram, leņķdzelzs, sijas, profils UPE tiek izmantoti galvenokārt būvniecībā vai smagajā mašīnbūvē. Doto izstrādājumu īpatnības ir augsta izturība, noturība pret dažādām deformācijām, pateicoties vienai vai vairākām cietības ribām.

Profils ar teicamiem stiprības parametriem.

Profilam UPE ir divas stiprības ribas. Tas ir liekts profils, kam šķērsgriezums ir „П” burta formā. To ražo izmantojot karsto velmēšanu uz speciālām iekārtām. Dotais metālizstrādājums, pateicoties savām stiprības īpašībām, ideāli piemērots tiltu, angāru, liela laiduma fermu, pārsegumu būvniecībai, ka arī dzelzbetona konstrukcijām.

Šāds profils bez problēmām var izturēt augstas ass slodzes, lieces slodzes un turklāt tam ir salīdzinoši mazs svars.

Ja Jums ir interese par augstas kvalitātes metālizstrādājumiem un nepieciešami patiešām uzticama piegādātāja pakalpojumi, izmantojiet firmas „Metālu Centrs” pakalpojumus.

Mēs esam pilnīgi pārliecināti, ka varēsim izveidot abpusēji izdevīgu sadarbību!