bkb metals

zvaniet:

(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21
Kontaktinformācija


rakstiet:
biz@metalucentrs.lv

Ir jautājumi?

Uzdodiet tos pa telefonu
(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21

pa elektronisko pastu
biz@metalucentrs.lv

vai tieši šeit:
Uzdot jautājumu

Profili UPE: augsta izturība, ērta konstrukcija

Profils UPE – tas ir U-veida metāla izstrādājums. To izgatavo no sakarsētām sagatavēm izmantojot speciālus darbgaldus. Grūti nenovērtēt profilu nozīmīgumu gan būvniecībā, gan rūpniecībā, gan sadzīvē. Šis ir viens no visvairāk pieprasītajiem elementiem, tāpēc tiek ražots lielos daudzumos un tam ir pieņemamas cenas.

Firma Metālu Centrs piedāvā Jūsu uzmanībai lielu augstas kvalitātes profilu UPE assortimentu. Tāpat mūsu mājas lapā ir atrodama dažādas nozīmes armatūra un citi metāla izstrādājumi.

Profila UPE pielietošanas jomas

  • Kā atbalsta konstrukcijas UPE tiek izmantoti: tiltiem, nojumēm, jumta sijām, estakādēm, darba platformu balstiem, liela laiduma rāmjiem, utt.
  • Profils tiek izmantots, kā iekšējo un ārējo sienu apdares karkass, kā arī uzstādot starpsienas.
  • Privātmāju saimniecībās.
  • Dzīvokļu remontu vajadzībām.
  • Būvniecībā.
  • Dažādu izstrādājumu ražošanā.
  • Mašīnbūvē.

Ja ir nepieciešami profili UPE, armatūra un citi metāla izstrādājumi, vajag apsvērt, kādam nolūkam tie kalpos. Tas palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu atlases stadijā un nopirkt patiešām nepieciešamo. Firma Metālu Centrs ir gatava Jums palīdzēt ar profesionālu konsultāciju, ieteiks vispiemērotākos modeļus, sniegs padomus izvēlē.

Profilu UPE īpatnības

Metāls, un produkcija no tā, spēlē galveno lomu ikdienas dzīvē, to aktīvi izmanto būvniecībā. Tai var būt būtiskas atšķirības pēc to īpašībām, parametriem. Atkarībā no produkcijas īpatnībām, tam vai citam izstrādājumam var būt dažādas cenas.

Ne jau vienmēr ir mērķtiecīgi pirkt dārgus tērauda leņķus. Dažreiz izdevīgāk ir iegādāties to lētākos variantus. Turklāt, to kvalitāte nebūs pārāk zema un būs pietiekama Jūsu vajadzībām. Kā šādas produkcijas piemērs ir vienādu malu izmēra leņķis, kura ražošanā izmantots melnais metāls.

Viena no galvenajām profilu UPE priekšrocībām, ir to sienu plānums. Tajā pat laikā tiem ir ļoti augsta izturība un kalpošanas ilgums pārsniedz dubult-T profila kalpošanas ilgumu. To nodilumizturību nodrošina sastāva īpatnības: oglekļa tērauda sakausējums ar mangānu. Kā sagatave profilu UPE ražošanā tiek izmantota loksne un sloksne.

Aicinām Jūs iepazīties ar produkciju mūsu mājas lapā, izmantojot ērtu katalogu un meklēšanas sistēmu.

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!