bkb metals

zvaniet:

(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21
Kontaktinformācija


rakstiet:
biz@metalucentrs.lv

Ir jautājumi?

Uzdodiet tos pa telefonu
(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21

pa elektronisko pastu
biz@metalucentrs.lv

vai tieši šeit:
Uzdot jautājumu

UPE, leņķis no „Metālu Centrs”: tikai augstas kvalitātes produkcija

Mūsdienu pasaulē metāla velmējumi ir diezgan pieprasīti un guvuši plašu pielietojumu daudzās nozarēs. Tos izgatavo izmantojot speciālus darbgaldus, kā izejviela tiek izmantots tērauds, kā arī dažādi metālu sakausējumi. Velmēta metāla izstrādājumu ir neticami daudz, un lielākā daļa no tiem ir firmas „Metālu Centrs” assortimentā. Caurules, tērauda loksnes, profili un daudz kas cits. Daži izstrādājumi ir mazāk populāri, citus izmanto biežāk, un to var attiecināt uz tādu produktu, kā vienkāršs metāla leņķis.

Tērauda leņķis un tā īpatnības

Šodien, praktiski jebkurā ēkā vai būvē, kā arī daudzās konstrukcijās, izmanto leņķi vai L formas velmējumu. Galvenā pielietošanas sfēra – slodzi nesošās tērauda konstrukcijās, kā arī konstrukcijās, kuras nepieciešamas pastiprināšanai, savienojumiem un pat tādās, kuras izpilda dekoratīvās funkcijas.

Vispopulārākie uz šodienu ir parastas kvalitātes izstrādājumi no melnā metāla, ar vienādām malām. Tie ir pieprasīti kā mazstāvu, tā daudzstāvu būvniecībā. Bieži tiek izmantoti piemājas dārzos, kā arī dzīvokļu un māju remontdarbos.

Izstrādājuma izmērus nosaka atkarībā no plaukta platuma un biezuma, kas tiek norādīti milimetros. Izmantojot šāda veida metāla velmējumus var izgatavot lielu daudzumu visdažādāko izstrādājumu un konstrukciju.

Profils UPE – vēl viens metāla velmējumu plaši izplatīts veids. Dotais profils ir velmējums, ko izmanto smagajā mašīnbūvē, kā arī dažādos būvobjektos. Pielietošanas jomu nosaka izstrādājuma izmēri. Tie var būt vai nu dažāda garuma, vai arī precīzi noteikta garuma. Bez tam ir iespējams arī individuāls UPE profila pasūtījums, un šinī gadījumā izmēri būs optimāli, konkrētu uzdevumu izpildei.

Šādu profilu ražošanā, parasti izmanto loksnes, sloksnes vai sagataves no oglekļa tērauda, kam ir zemas cenas. Sastāvā var tikt pievienots arī mangāns.

Metāla velmējumi no „Metālu Centrs”

Nav svarīgi kādi produkti un kādā daudzumā Jums ir vajadzīgi. Mūsu firma var izpildīt pat vissarežģītākos klientu pasūtījumus. Profili, metāla caurules un cita produkcija – tas viss ir izcilas kvalitātes un tiek realizēts uz visizdevīgākajiem nosacījumiem. Lai veiktu pasūtījumu vai uzdotu jautājumus, kas saistīti ar produkciju, vienkārši sazinieties ar mums pēc norādītajiem mājas lapā kontaktiem, un mūsu speciālisti sniegs izsmeļošas atbildes vai palīdzēs noformēt pieteikumu.