bkb metals

zvaniet:

(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21
Kontaktinformācija


rakstiet:
biz@metalucentrs.lv

Ir jautājumi?

Uzdodiet tos pa telefonu
(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21

pa elektronisko pastu
biz@metalucentrs.lv

vai tieši šeit:
Uzdot jautājumu

Metāla konstrukcijas: leņķis, caurules, UPE

Metāla izstrādājumi ir neaizvietojami celtniecībā un sadzīvē. Tie būtiski atšķirās pēc cenas, slodzes īpašībām, parametriem. Lai izvēlētos perfektus metāla izstradājumus, nepieciešams izprast galarezultātu, kurš būtu jāsasniedz. Piemēram, tērauda leņķis plaši tiek izmantots saimniecībā pateicoties tā unikālajai konstrukcijai. Tā šķērsgriezumā nav dobas telpas, bet universālā forma ļauj to efektīvi izmantot dažādiem izstrādājumiem. Galvenās lietošanas jomas – daudzstāvu un mazstāvu māju būvniecība. Tāpat to veiksmīgi izmanto privātsaimniecībās un dzīvokļa remonta procesā. Tikpat populāri ir profili UPE. Pateicoties savai unikālajai U-veida konstrukcijai, tos var veiksmīgi izmantot dažādās jomās. Firma „Metālu Centrs” piedāvā iepazīties ar lielo metāla izstrādājumu assortimentu.

Mūsu assortimentā:

  • Caurules.
  • Leņķis.
  • Profili UPE.

Visiem šiem izstrādājumiem ir augsta kvalitāte, izturība un izdevīgas cenas, apvienojumā ar ilgo kalpošanas laiku un lielo izvēli. Šeit Jūs varat izvēlēties sev piemērotu izstrādājumu. Bet, ja nav piedāvājumā, var nopirkt metāla izstrādājumu, kurš izgatavots pēc pasūtījuma.

Metāla izstrādājumu īpatnības

Metāla izstrādājumi var atšķirties ne tikai pēc parametriem, bet arī pēc kvalitātes, attiecīgi svārstās arī cena. Piemēram, vispopulārākais ir vidējas kvalitātes tērauda leņķis par zemu cenu. Parasti iegādājas vienādmalu leņķi no melnā metāla. Izmēri var būt dažādi: no plaukta platuma (apmēram 20mm) līdz 200mm.

Profila UPE priekšrocības ir tā sieniņu plānums, ja salīdzina UPE ar H-veida profilu, tad daudz svarīgāki parametri ir izturība un kalpošanas ilgums. Profilus efektīvi izmanto smagajā mašīnbūvniecībā un celtniecībā. Šīs metāla konstrukcijas sastāvā ir oglekļa tērauds ar mangāna piedevu, tās ražošanā tiek izmantota sagatave: loksne vai sloksne.

Ja Jums nepieciešams iegādāties metāla konstrukciju, kompānija „Metālu Centrs” gatava piedāvāt plašu- dažādas kvalitātes, cenas, izmēru-produkcijas klāstu. Pie mums Jūs varat iegādāties kā gatavu modeli, tā arī izpildītu pēc individuāla pasūtījuma.