bkb metals

zvaniet:

(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21
Kontaktinformācija


rakstiet:
biz@metalucentrs.lv

Ir jautājumi?

Uzdodiet tos pa telefonu
(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21

pa elektronisko pastu
biz@metalucentrs.lv

vai tieši šeit:
Uzdot jautājumu

Profils UPE – pieprasītākais būvniecības tirgū metāla velmējumu veids

Lai izvēlētos sev metāla izstrādājumus, kuri ideāli derēs gan pēc sava līmeņa, gan kvalitātes, nepieciešams precīzi noteikt, kādu rezultātu gribat sasniegt galu galā. Metāla izstrādājumi:

  • UPE profils.
  • Caurules.
  • Leņķis un citi,

kurus piedāvā Metālu Centrs, var atšķirties ar slodzes parametriem, kā arī ar citiem raksturlielumiem un arī cenas.

Universāli produkti šodien ir UPE profili, ko var veiksmīgi izmantot daudzās tautsaimniecības nišās. Tas ir „U” veida profils ar horizontālām plaknēm. Šādam plakņu izvietojumam ir būtiska priekšrocība, kas padara dotā profila izmantošanu īpaši ērtu un praktisku. Profila UPE sieniņas atšķirās ar savu smalkumu, salīdzinājumā ar citiem līdzīgiem produktiem. Ja mēs salīdzinām šo konstrukciju ar dubult „T” veida profilu, „U” veida profils būtiski uzvar ar savu stiprību un nodilumizturību.

Profila UPE izmantošanas īpatnības

Šāds metāla profila veids ir īpašs velmējuma produkts, ko galvenokārt izmanto būvobjektos un smagajā mašīnbūvē. Atkarībā no pielietošanas veida, izmēri var atšķirties, tie var būt precīzi noteikti vai arī dažāda garuma. Ja pircējs noformē individuālu pasūtījumu, var tikt izgatavots nestandarta metāla profils, atbilstoši pasūtītāja situācijai.

Izgatavojot metāla profilu parasti izmanto sagatavi, loksni no lēta oglekļa tērauda, tā sastāvā var tikt pievienots mangāns. Šādas konstrukcijas efektīvi izmanto smagajā mašīnbūvē, kur mehānismiem vai to mezgliem ir vajadzīga augsta stiprība un nodilumizturība.

Tehnoloģiskais process – tā ir auksta presēšana no sākotnējās profila sagataves, bez jebkādas sildīšanas.

Uzņēmums Metālu Centrs piedāvā saviem klientiem iepazīties ar lielu dažāda veida metālizstrādājumu assortimentu: dažādām vajadzībām, dažādu izmēru, parametru, izmaksu un pielietojuma sfēras. Pie mums ir iegādājams profils UPE, caurules un augstas kvalitātes leņķis par pieņemamām cenām.