bkb metals

zvaniet:

(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21
Kontaktinformācija


rakstiet:
biz@metalucentrs.lv

Ir jautājumi?

Uzdodiet tos pa telefonu
(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21

pa elektronisko pastu
biz@metalucentrs.lv

vai tieši šeit:
Uzdot jautājumu

Metālu Centrs – drošība un kvalitāte

Uzņēmums SIA „Metālu Centrs” savā darbībā aptver metālvelmējumu produkcijas nozari, nodarbojas ar metālvelmējumu sagriešanu un piegādi patērētājiem. Gadu gaitā uzņēmums ir ieguvis pelnītu autoritāti piegādātāju un ražotāju vidū. Piedāvātās produkcijas klāsts ietver sevī dažāda šķērsgriezuma caurules, tērauda loksnes, leņķdzelzi, dažāda profila sijas un citus izstrādājumus.

Produkcijai, kuras piegādē mēs specializējamies, ir liels pieprasījums būvniecībā, komunālajā saimniecībā un lauksaimniecībā, dažādās rūpniecības nozarēs. Mēs realizējam apaļa, kvadrātveida, taisnstūrveida šķērsgriezuma caurules. Katram veidam ir savs pielietojums.

Apaļas

Piedāvājumā ir pieejamas noliktavā esošās apaļa šķērsgriezuma metinātās konstrukcijas tērauda mēbeļu ražošanai, trenažieriem, mežrūpniecības nozares aprīkojumam. Būvniecības uzņēmumi, kuri sadarbojas ar mums, izmanto metālvelmējumus žogiem, sastatnēm, nožogojuma konstrukcijām.

Ūdens un gāzes caurulēm, kuras piegādā SIA „Metālu Centrs”, ir pastiprināta metinājuma šuve. Šī grupa sastāv no cinkotiem vai necinkotiem melnā metāla izstrādājumiem, kurus izmanto komunikāciju izveidē, vai metāla konstrukcijās. Ražotāji, ar kuriem sadarbojas mūsu kompānija, ražo augstas kvalitātes metālvelmējumu, kam ir augsta izturība, noturība pret ārējo iedarbību.

Bezšuvju velmējumus izmanto cauruļvadu uzstādīšanā, mašīnu konstrukcijās, ķīmiskajā rūpniecībā. Tā kā šiem izstrādājumiem nav šuves, tie iztur augstu spiedienu, ir noturīgi pret agresīvās vides iedarbību.

Kvadrātveida

Kvadrātveida tērauda velmējumus izmanto būvniecībā, mēbeļu rūpniecībā. Mūsu klienti dod priekšroku kvadrātveida šķērsgriezuma produkcijas izmantošanai dažādās metālkonstrukcijās, bērnu rotaļu laukumos, žogu un nožogojumu uzstādīšanā. Mūsu mājas lapā var pasūtīt UPE sijas, leņķdzelzi un visu citu, kas ir nepieciešams būvniecībā. Visas tērauda detaļas ir augstas kvalitātes un no pircēju puses pret tām nav nekādu pretenziju.

Taisnstūrveida

SIA „Metālu Centrs” realizē velmējumu, ko būvlaukumos izmanto kā metāla balstus. Stiprība, izturība pret izliekumu ļauj izmantot to tādās vietās, kur ir paaugstināta slodze.

Mūsu kompānija cenšas, lai piegādājamā produkcija kalpotu visu garantijas laiku. Mēs atbildam par piedāvāto produktu kvalitāti. Realizējamo preču cenas ir pieejamas lielākajai patērētāju daļai. Mēs tiecamies pēc abpusēji izdevīgas sadarbības ar mūsu klientiem, lai abpusēji izdevīgās attiecības būtu ilgstošas.