bkb metals

zvaniet:

(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21
Kontaktinformācija


rakstiet:
biz@metalucentrs.lv

Ir jautājumi?

Uzdodiet tos pa telefonu
(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21

pa elektronisko pastu
biz@metalucentrs.lv

vai tieši šeit:
Uzdot jautājumu

Cauruļveida sijas – praktiskas, drošas, vieglas

Cauruļveida sijas kļuvušas plaši izplatītas pateicoties savai formai – tās var izmantot dažādās celtniecības un rūpniecības nozarēs. Kādas formas sijas Jums vajadzīgas? Taisnstūra un kvadrātveida, ovālas un apaļprofila, daudzšķautņu – cauruļveida sijas kļūst neaizvietojamas detaļas, dažādās nozarēs, tāpat kā armatūra. Tās izmanto:

 • Vieglajā un pārtikas rūpniecībā.
 • Būvniecībā.
 • Smagajā rūpniecībā.
 • Mēbeļu ražošanā.
 • Mašīnbūvniecībā.
 • Reklāmā un dizainā.

Šo cauruļveida siju dažādais profils ļauj izmantot tās, montējot nesošās konstrukcijas un pārsegumus. No tām taisa metāla karkasus un montē sastatnes ēku fasāžu apstrādei.

Cauruļveida sijas – ražošanas īpatnības

Cauruļveida sijas klasificē dažādos veidos. Pēc ražošanas procesa tās iedala:

 • Metinātās.
 • Auksti velmētās.

Šādas sijas visbiežāk iegūst izmantojot elektrometināšanu, tāpēc šuves kvalitātei ir ļoti liela nozīme, jo no tās ir atkarīga visas konstrukcijas izturība. Mūsdienu tehnoloģijas ļauj ražot sijas ar īpaši izturīgu šuvi, kura izskatās estētiski un praktiski ir neredzama. Tieši tapēc, cauruļveida sijas izmanto gan dekoratīvajās, gan ielu reklāmu konstrukcijās, tāpat tās organiski iekļaujas mājvietas interjerā.

Cauruļveida siju raksturlielumi

Ar ko cauruļveida sijas ieguvušas savu popularitāti?

Pirmkārt, ar ekonomiskumu. Dobā konstrukcija un cietības ribas ļauj ekonomēt tēraudu ražošanas procesā, un šo siju izmantošana būvniecībā ļauj ekonomēt arī citus būvniecības materiālus.

Otrkārt, vēl viens pozitīvs raksturlielums – to vieglums. Tās neveido īpašu slodzi uz pamatiem un dod iespēju būvēt augstas konstrukcijas (ēku karkasus, sastatnes, reklāmas konstrukcijas). Bez tam šādas konstrukcijas ir ļoti drošas. Lai padarītu tās vēl izturīgākas, tiek izmantota a500c armatūra, kuru tāpat var iegādāties kompānijā Metālu Centrs.

Cauruļveida siju šķērsgriezuma īpatnības, ļauj tās izmantot dažādās nozarēs. Uz līdzenās virsmas ir īpaši ērti novietot plakanās šķautnes.

Bez tam, cauruļveida sijas ir noturīgas pret koroziju, iztur lielas statiskas slodzes, tās neietekmē apkārtējās vides kaitīgā iedarbība.

Kompānijā Metālu Centrs ir plašs cauruļveida siju assortiments. Pie mums ir šāda produkcija:

 • Cauruļveida sijas.
 • Vajadzīgā izmēra leņķis.
 • Dažāda armatūra.

Pieejamas cenas un plaša izvēle ļaus izvēlēties savām vajadzībām vajadzīgās cauruļveida sijas. Pieejamas cenas un augstas kvalitātes serviss padarīs šo pirkumu patīkamu un noderīgu.