bkb metals

zvaniet:

(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21
Kontaktinformācija


rakstiet:
biz@metalucentrs.lv

Ir jautājumi?

Uzdodiet tos pa telefonu
(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21

pa elektronisko pastu
biz@metalucentrs.lv

vai tieši šeit:
Uzdot jautājumu

Tērauds – ideāls materiāls „zaļajai” būvniecībai

Tēraudu visā pasaulē izmanto ļoti plaši. Materiālu izmanto: kā pamatu jumtiem un veselām ēkām, kuģiem un lidmašīnām, tiltu konstrukcijām un tuneļiem. Pirms kāda laika tērauds un detaļas no tā, piemēram, leņķis, kļuva par katras pasaules valsts ekonomiskās stabilitātes nepieciešamību. Viskvalitatīvāko tēraudu un produkciju no tā šodien piedāvā iegādāties Metālu Centrs speciālisti.

Kā radās tērauds? No materiāla vēstures

Daudzi domā – tērauds, tas ir mūsdienu gadsimta produkts. Taču tas tā nav. Daži eksperti uzskata, tērauda ražošana varētu būt datēta ar 1400.gadu pirms mūsu ēras – to apliecina arheologu atradumi Āfrikā. Ķīnieši izmantoja tēraudu jau 200.g. pirms mūsu ēras – tad šis materiāls deva iespēju radīt un izmantot ieročus. Protams, runa iet par primitīvām tērauda šķirnēm, kurām nebija tādu īpašību kā mūsdienu šķirnēm, kuras tad arī piedāvā mūsu kompānija. Līdz 1600. gadam tēraudu izmantoja ieroču izgatavošanai. Taču jau 17.gs. inženieri sāk eksperimentēt ar šo materiālu, paplašinot izmantošanas sfēras un uzlabojot tehniskos raksturlielumus.

Pagāja vairāki gadsimti pirms tērauda apstrādē sāka izmantot dažādas metodes, bet pašu materiālu – iegūt un apstrādāt rūpnieciskos mērogos. Dotā brīdī Metālu Centrs piedāvā iegādāties vairākus produkcijas veidus, tādus kā:

  • Armatūra;
  • Leņķis;
  • Metālkonstrukcijas.

Tērauds: cenas veidošanās

Tērauds, atšķirībā no citām precēm, netiek tirgots biržā. Kā tiek regulēta tērauda cena? Tērauda cenu nosaka pēc tirgus svārstībām, ko izsauc atšķirības starp pieprasījumu un piedāvājumu visā pasaulē.

Tāpat kā pasaules ekonomika paplašinās un sašaurinās, arī tērauda cena tāpat palielinās un samazinās. Tāpat tas darbojas arī attiecībā uz tērauda produkciju, piemēram, armatūru, caurulēm vai leņķiem.

Tērauds un eko – būvniecība

Nav šaubu, ka tēraudam ir milzīga loma pasaules ekonomikā. Tāpat šis materiāls ir par 100% atbilstošs aktuālajai mūsdienu „zaļajai” būvniecībai. Dažādu valstu valdības pieņem likumus, kuri ierobežo tērauda rūpniecībā radušos izmešus. Metālkonstrukciju ražošanas recirkulācija ļauj samazināt vides piesārņojumu.

Tērauds ir kļuvis par preci, ko pieprasa visā pasaulē. Un ja Jums radās nepieciešamība iegādāties augsti kvalitatīvu tēraudu, pievērsiet uzmanību Metālu Centrs piedāvājumiem.