bkb metals

zvaniet:

(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21
Kontaktinformācija


rakstiet:
biz@metalucentrs.lv

Ir jautājumi?

Uzdodiet tos pa telefonu
(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21

pa elektronisko pastu
biz@metalucentrs.lv

vai tieši šeit:
Uzdot jautājumu

Tērauds – tā popularitāte mūsu dienās

Velmētā metālā ražošana – tā ir ražošanas nozare, kura ir populāra un pieprasīta, un kuru nav jāreklamē. Velmētie metāli – tas ir, vispirms, izstrādājumi (caurules, loksnes, un cita produkcija), kuri izgatavoti uz speciāliem darbgaldiem. To izgatavošanai tiek izmantots tērauds, kā arī dažādi metālu sakausējumi. Par velmēto metālu popularitāti šodien, piedāvā parunāt Metālu Centrs speciālisti.

Daži vārdi par velmēto metālu ražošanu

Velmēto metālu izstrādājumi, pat tāda atpazīstama ražotāja, kā RIKTA, tiek izgatavoti pēc divām tehnoloģijām – tās ir karstā un aukstā apstrāde. Velmēto metālu veidi tāpat ir divi – tas ir melnais metāls un krāsainais. Taču materiāli var būt dažādi: čuguns, tērauds, alumīnijs. Vēl lielāku atšķirību var pamanīt veicot ķīmisko analīzi, ko var veikt, pirms Jūs iegādājieties velmētos metālus. Ir šāda velmēto metālu klasifikācija: šķirnes,profilie, cauruļveida un lokšņu.

Īpašu vietu šajā nozarē ieņem mākslinieciskais velmētais metāls. Nopirkt māksliniecisko velmēto metālu var praktiski jebkurā organizacijā, kura pārdod velmētos metālus. Tā ir dekoratīva apdare, ar kuru izrotā dažādus presētos vai lietos elementus. Māksliniecisko velmēto metālu izmanto nožogojumu ražošanā; nereti to izmanto konstruējot arhitektūras objektus. Piemēram, lai radītu skaistas arkas, žogus un nojumes. Mākslinieciskais velmētais metāls spēlē milzīgu lomu mēbeļu ražošanā.

Caurules un citu velmēto metālu izmantošanas sfēra

RIKTA ražotā velmētā metāla izmantošanas sfēras ir dažādas, tāpēc arī tērauda ķīmiskais sastāvs būs dažāds. Tērauds ēku būvniecībai būs ar citiem raksturlielumiem, nekā tērauds kuģu būvniecībai vai aviorūpniecībai. Velmētā metāla ražošanas tehnoloģijas ir sasniegušas neredzētus augstumus. Liels velmētā metāla pieprasījums ir naftas pārstrādes rūpniecībā.

Vai esat kādreiz domājuši, cik metāla nepieciešams būvtehnikas ražošanā? Kuģi, vilcieni, tilti – tas viss bija velmētais metāls. Mūsdienu augstceltnes nav iespējams uzbūvēt bez metāla, tik cieši ir savijušās būvniecības tehnoloģijas un metāls. Nav iespējams nopirkt Metālu Centrs velmēto metālu un neatrast tam pielietojumu kaut kādā ražošanas vai būvniecības sfērā.

Grūti iedomāties mūsdienu cilvēka dzīvi bez elektrības, taču iedomāties cilvēka dzīvi bez velmētā metāla nav iespējams! Bez velmētā metāla mēs neieraudzītu pat ledusskapi. Velmētā metāla ražošana ir svarīgākā nozare mūsdienās.