bkb metals

zvaniet:

(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21
Kontaktinformācija


rakstiet:
biz@metalucentrs.lv

Ir jautājumi?

Uzdodiet tos pa telefonu
(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21

pa elektronisko pastu
biz@metalucentrs.lv

vai tieši šeit:
Uzdot jautājumu

Metāls un tērauds – uzticami materiāli

Metāla un tērauda popularitāte

Tagad jau vairs nevar atcerēties, kad cilvēki sāka izmantot metālu un tēraudu visdažādākajās būvniecības sfērās, kā arī rūpnieciskajā ražošanā. Un tomēr tas ir fakts – pēdējā laikā metāls un tērauds nezaudē savu popularitāti, vēl vairāk pieprasījums palielinās. Pircēju skaits, kas nāk uz Metālu Centrs Metāls, paliek aizvien lielāks, un klientu starpā ir gan uzņēmēji, kas iegādājas materiālu profesionālajām vajadzībām, gan privātpersonas kas pērk tērauda materiālus un izstrādājumus no metāla, lai izmantotu tos sadzīves vajadzībām mājsaimniecībā.

Metāls un tērauds: kāpēc viņi ir tik pieprasīti?

Kāpēc šis materiāls tik plašajā piedāvājumu tirgū – ir ļoti pieprasīts? Lieta tā, ka šo materiālu pārstrāde ir vienkārša, kā arī cena ir pieejama.

Turklāt, tērauds un tā izstrādājumi ir vieni no ideālākajiem būvmateriāliem pasaulē pateicoties to ilgmūžībai, stiprumam, izturībai pret laika apstākļiem, kā arī iespējai pieņemt tādu formu, kāda nepieciešama dotajā brīdī.

Pēdējos gados tērauds krietni pārspēj tādu materiālu kā koksne. Pirmkārt tāpēc, ka netiek pakļauts trupei, kā arī to nebojā termīti un citi kukaiņi.

Pašlaik eksistē daudz veidu, kā pagarināt tērauda ilgmūžību. Tiek izmantotas, piemēram, visiespējamākās krāsas un pārklājumi, kas nedod izplatīties korozijai. Kā arī armatūra un citi izstrādājumi no tērauda neprasa speciālu aprūpi, kas arī, protams, sekmē šo materiālu izplatību.

Kur izmanto metālu un tēraudu?

Pēdējā laikā šie materiāli ļoti pieprasīti ir celtniecībā. Tieši no metāla tiek izgatavots tāds populārs materiāls, kā profilētais segums, ko bieži izmanto sienu apdarei, jumtu klāšanai un dekoratīvo žogu izveidei.

Nevajadzētu aizmirst, ka uzgriežņi, bultskrūves, skrūves un citi stiprinājumi, tāpat tiek izgatavoti no tērauda, kā arī atbalsta sijas, armatūra un citi ražojumi, kas veicina izturību un ilgmūžību dzīvojamo (un ne tikai dzīvojamo) konstrukciju būvniecībā.

Metālu Centrs katalogā Jūs gaida:

  • Metāls;
  • Tērauds;
  • Armatūra;
  • Izstrādājumi no šiem materiāliem.