bkb metals

zvaniet:

(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21
Kontaktinformācija


rakstiet:
biz@metalucentrs.lv

Ir jautājumi?

Uzdodiet tos pa telefonu
(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21

pa elektronisko pastu
biz@metalucentrs.lv

vai tieši šeit:
Uzdot jautājumu

Metāla tirdzniecība uz izdevīgiem nosacījumiem – tas ir iespējams?

Metāla tirdzniecība joprojām ir pieprasīta tirgū

Neskatoties uz to, ka pasaulē eksistē desmitiem un simtiem visdažādāko materiālu, un ar laiku tiek radīti jauni un vēl izcilāki, kas ir viegli apstrādājami un ekspluatējami, tomēr līdz šim brīdim metālam un izstrādājumiem no tā, alternatīva nav atrasta. Tāpēc arī metāla tirdzniecība joprojām ir pieprasīta.

Mūsu tālie senči ir spējuši novērtēt visas metāla priekšrocības. No tā laika metāls ieņem īpašu vietu cilvēku dzīvē, jo spēj piedot izstrādājumiem no tā , kurus lietojam ikdienā – drošumu, ērtību un komfortu.

Mūsdienās metāls dod iespēju izgatavot visdažādākos izstrādājumus un preces, sākot ar traukiem un beidzot ar interjera priekšmetiem. Daudzu gadsimtu laikā, kamēr tiek lietots metāls, zinātniekiem un inženieriem ir izdevies sasniegt augstas virsotnes metāla apstrādāšanā. Tāpēc metāla pārdošana, kompānijā Metālu Centrs, ne tikai nesamazinās, bet ir aizvien pieprasītāka. Nav iespējams iedomāties nevienu cilvēka darbības sfēru, kur varētu iztikt bez metāla.

Metāls mūsdienu pasaulē

Bez šaubām, šodien metāla pārdošana ir pieprasīta no to ražotāju un meistaru puses, kas profesionāli nodarbojas ar šī materiāla apstrādi un izgatavo dažādus izstrādājumus no tā. Visbiežāk metālu pērk vairumā lielās firmas, tāpēc mūsu kompānijā metāls vairumpircējiem tiek pārdots uz visizdevīgākajiem nosacījumiem. Bez tam, metālu pērk dažādu uzdevumu risināšanai – pamatu nostiprināšanai, inženiertīklu un komunikāciju izvietošanai, cauruļvadu montāžas darbos, remontam, iekšējai un ārējai māju apdarei, kā arī citos gadījumos. Metālizstrādājumus, ko realizē mūsu kompānija, izmanto mašīnbūvē un darbgaldu ražošanā, lauksaimniecībā un komunālajā saimniecībā, mēbeļu ražošanā, farmaceitiskajā, medicīniskajā, ķīmijas un gāzes rūpniecībā, celtniecībā un citās nozarēs.

Pašlaik kompānijā Metālu Centrs veiksmīgi tiek realizēta šāda produkcija:

  • Cauruļvadu armatūra, tajā skaitā taisnstūra, kvadrātveida, apaļās caurules;
  • Metāla plāksnes;
  • Armatūra un stieple;
  • Profsegums;
  • Sieti un režģi, un citi izstrādājumi.

Jūs bez grūtībām varat izvēlēties nepieciešamos izstrādājumus un pārliecināties, cik viegli pieejama kļuvusi metāla tirdzniecība.