bkb metals

zvaniet:

(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21
Kontaktinformācija


rakstiet:
biz@metalucentrs.lv

Ir jautājumi?

Uzdodiet tos pa telefonu
(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21

pa elektronisko pastu
biz@metalucentrs.lv

vai tieši šeit:
Uzdot jautājumu

Metāls un tērauds: šo materiālu īpatnības

Nerūsējošais metāls un tērauds ir vieni no visplašāk izmantojamajiem materiāliem pasaulē. To popularitāte ir viegli skaidrojama ar to, ka nerūsējošais tērauds var lepoties ar lieliskām pretkorozijas īpašībām. Savukārt, pretkorozijas īpašību nodrošina hroms, kas ir svarīgs nerūsējošā tērauda komponents.

Pašlaik metāls ir pieejams visiem un ikvienam, pie kam jūs varat izvēlēties jebkuru marku un metāla kausējumu. Dažādu tipu tērauda un metāla izstrādājumu plašo asortimentu pašlaik jums spēj piedāvāt kompānija “Metālu Centrs”.

Metāls un tērauds: īpašības un pielietojuma sfēras

Nerūsējošā tērauda un metāla izstrādājumi tiek izmantoti plaša uzdevumu spektra izpildei, jo tos izmanto dažādu priekšmetu ražošanā, sākot no ķirurģiskajiem instrumentiem un beidzot ar juvelierizstrādājumiem. Šie materiāli diezgan plaši tiek izmantoti arī būvniecības sfērā, piemēram, dzīvojamo un rūpniecības ēku, tiltu konstrukciju, auto ceļu izbūvē un citos gadījumos. Tērauda ekspluatācija būvniecības jomā ir mērķtiecīga un attaisnojas vairumā gadījumu, jo materiālam piemīt milzīga izturība un ilgs kalpošanas mūžs. Metāls ir labi pazīstams savas estētiskās pievilcības dēļ, tāpēc tiek izmantots mēbeļu komplektu izgatavošanā, virtuves piederumu un dažāda veida iekārtu ražošanā.

Bez augstajām pretkorozijas īpašībām tērauds atšķiras arī ar lieliskajām higiēnu nodrošinošajām īpašībām. Bez tam, tas ir viens no tiem dabas materiāliem, kuram ir maza porainība, un tas ir bez grūtībām viegli tīrāms un kopjams. Pateicoties tieši šīm savām īpašībām, metāls tiek plaši pielietots pārtikas rūpniecībā, veselības aizsardzības sfērā, kā arī daudziem citiem mērķiem, kuri paredz materiālu tīrības un higiēnas nodrošināšanu.

Cenu ziņā tērauds ir vislabākais materiāls, kuru vien var iespējams izmantot. Bez tam, tas ir pieejams kompānijā “Metālu Centrs” visdažādākajos veidos un formās, radot iespēju to pielietot atbilstoši savām vajadzībām.

Bez tam, metāliskie priekšmeti ir diezgan noturīgi pret karsēšanu un aizdegšanos, tāpēc tie bez grūtībām ir pielietojami par ekstremālos klimatiskos apstākļos. Tēraudam piemīt lieliska izturība un ilgstošs kalpošanas mūžs salīdzinājumā ar citiem materiāliem, padarot to par elastīgu un universālu materiālu.