bkb metals

zvaniet:

(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21
Kontaktinformācija


rakstiet:
biz@metalucentrs.lv

Ir jautājumi?

Uzdodiet tos pa telefonu
(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21

pa elektronisko pastu
biz@metalucentrs.lv

vai tieši šeit:
Uzdot jautājumu

Universālais materiāls: metāls

Metāla tirdzniecība ir pieprasījumu pārpilna

Pasaules rūpniecība un ekonomika attīstās aizvien straujāk. Un tas nozīmē, ka visdažādākās ražošanas sfēras un jomas pieprasa aizvien lielākus materiāla produkciju un izstrādājumu piegādes apjomus. Ticot statistikai, sevišķi pieprasīts materiāls ir metāls, bez kura nav iespējama kaut vienas rūpniecības nozares pastāvēšana.

Uzņēmums „Metālu Centrs” metāla tirgū darbojas jau pietiekami ilgi un piegādā jau gatavu produkciju – armatūru, caurules, plāksnes, profila loksnes – plašam patērētāju lokam. Ja jūs interesē metāla tirdzniecība vai jums ir jāizgatavo izstrādājums no šāda materiāla pēc pasūtījuma, mūsu kompānijas speciālisti ir gatavi jums palīdzēt.

Pašlaik pasaulē strādā milzum daudz metalurģisko uzņēmumu, kuri ir gatavi apmierināt mūsdienu patērētāju pieprasījumu pēc šī universālā, neaizvietojamā, visiem vajadzīgā materiāla. Pašlaik metāls ir izpelnījies savu pieprasījumu dažādās sfērās: būvniecības, komunālās saimniecības sfērā, mēbeļu mašīnbūves, darba galdu būves, naftas un desmitiem citu.

Metāla tirdzniecība uzņēmumā „Metālu Centrs”

Kāpēc metāls ir tik pieprasīts, to nav grūti uzminēt. No tā izgatavo metālvelmējumu sortimentu – caurules un armatūru, metālizstrādājumus un sliedes, stieples, ripas, kvadrātus, sietu, sijas un citus izstrādājumus.

Pateicoties metāla sortimenta daudzveidīgumam, ko piedāvā „Metālu Centrs”, tas tiek plaši pielietots būvniecības un autobūves jomās, rūpniecībā iekārtu, mašīnu, darba galdu, rezerves detaļu un citu elementu ražošanā.

Dažādām metāla markām, no kurām izgatavo visāda veida detaļas, piemīt svarīgas ekspluatācijas īpašības – temperatūru svārstību izturība, stiepšana, liekšana, kas ļauj izgatavot pat vissarežģītākās un apjomīgākās konstrukcijas rūpniecībā.

Metāls nav aizvietojams ar citiem materiāliem, būvējot tiltus, dzelzsbetona konstrukcijas, nožogojumus. Sevišķi pieprasīts, ticot analītiķu sniegtajiem skaitļiem, ir profilētais un lokšņu metāls, kā arī caurules, jo šie izstrādājumi visbiežāk tiek izmantoti dzīvojamo un komerciālo ēku monolīta būvē. Ja jūs nezināt, kur iegādāties metālu, vērsieties „Metālu Centrs”. Mūsu uzņēmumā metāla tirdzniecība norit jau sen, ļaujot apmierināt pat vissīkumaināko patērētāju pieprasījumus.