bkb metals

zvaniet:

(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21
Kontaktinformācija


rakstiet:
biz@metalucentrs.lv

Ir jautājumi?

Uzdodiet tos pa telefonu
(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21

pa elektronisko pastu
biz@metalucentrs.lv

vai tieši šeit:
Uzdot jautājumu

Mūsu uzņēmumā piedāvātais metāls – tā ir augsta kvalitāte un optimālas cenas

Mūsu uzņēmumā “Metālu Centrs” metāls tiek realizēts gan vairumtirgotājiem, gan tirgojot atsevišķas vienības. Savos aizvadītajos darba gados uzņēmums ir sevi apliecinājis kā uzticamu piegādātāju un labu partneri, pateicoties gūtajai pieredzei un darbinieku augstajai kvalifikācijai. Pa šo laiku, kad norisinājās metāla tirdzniecība, mūsu uzņēmums ir spējis izveidot labas sadarbības attiecības ar lieliem uzņēmumiem un rūpnīcām, slēdzot līgumus augstas kvalitātes metāla piegādē. Bez tam savas pastāvēšanas laikā mēs esam spējuši paplašināt savas piegādes teritoriālās robežas un ievērojami paplašināt savu pasūtītāju loku.

Mēs aicinām sadarboties gan augošas firmas, gan lielus būvniecības uzņēmumus, kuriem vajadzīga metāla piegāde ļoti lielos apmēros. Mēs strādājam, gūstos vienīgi teicamus rezultātus.

Viss mūsu uzņēmuma piedāvātais produkcijas asortiments pilnībā atbilst visām prasībām, ko izvirzījuši Valsts standarti, kā arī saistībā ar metāla velmēšanu. Pie mums realizējas metāla tirdzniecība, veicot piegādes lielākajām metalurģijas rūpnīcām, uzņēmumiem, kuri šajā nozarē spējuši sevi apliecināt un iemantot lielisku reputāciju.

Ar ko metāla tirdzniecība, tās piedāvājumi klientiem ir izdevīgi uzņēmumā “Metālu Centrs”, un kādas priekšrocības ir gūstamas sadarbojoties ar to:

  • ātra apkalpošana;
  • operatīvums;
  • individuāla pieeja katram klientam;
  • lieliska produkcijas kvalitāte.

Vēršoties mūsu uzņēmumā “Metālu Centrs”, mūsu noliktavās Jums vienmēr būs pieejams metāls, kas tiek piedāvāts plašā asortimentā. Mēs pārdodam U-profila sijas, kvadrāta formas un taisnleņķa caurules, karstā velmējuma sijas, nerūsējošā tērauda izstrādājumus, ripas, sloksnes, kvadrātus, bezšuvju caurules, cinkotās, ūdensvadu, gāzes un elektriski metinātas caurules, restes, tīklus, stieples, profilētās loksnes, sijas, leņķus.

Mūsu produkcijas kvalitāte apmierinās pat visprasīgākos klientus. Metāla tirdzniecība mūsu uzņēmumā tiek īstenota jebkādos apmēros. Metāla pieņemamās cenas, kas tiek noteiktas pie mums, liecina par to, ka mēs cenšamies panāk ilgtermiņa sadarbību ar saviem klientiem.

Bez tam mūsu uzņēmumā norit metāla tirdzniecība, mēs piedāvājam kvalificētus pakalpojumus metāla griešanā, kā arī tā piegādē patērētājiem. Ja Jūs vēlēsieties nopirkt metālu, mūsu menedžeri Jums noteikti piedāvās visoptimālākos piegādes termiņus un izdevīgas cenas neatkarīgi no produkcijas apjoma.