bkb metals

zvaniet:

(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21
Kontaktinformācija


rakstiet:
biz@metalucentrs.lv

Ir jautājumi?

Uzdodiet tos pa telefonu
(+371) 67-67-67-24
(+371) 67-67-67-21

pa elektronisko pastu
biz@metalucentrs.lv

vai tieši šeit:
Uzdot jautājumu

Metāla tirdzniecība: uzņēmums Metālu Centrs piedāvā labākos variantus

Metāla tirdzniecība – atbildīga un nopietna darbības sfēra. No tādiem materiāliem, kā tērauds un metāls, izgatavo caurules, U-profila sijas, profilus, leņķdzelžus, metāla loksnes, T-veida un citas sijas, gofrētas loksnes, režģus, armatūru un izstrādājumus no stieples. Šie visi materiāli ir pieprasīti automobiļu- un lidmašīnu būvē, taču galvenā metāla pielietojuma sfēra ir būvniecība.

Labākie piedāvājumi – ir droši!

Tādai darbības sfērai kā metālvelmēšana ir vajadzīga īpaša uzmanība un šajā sfērā strādājošo precīzas zināšanas par asortimenta raksturojumiem un īpatnībām. Sadarbojoties ar dažādiem ražotājiem, Metālu Centrs spēj piedāvāt labākos produkcijas marku izstrādājumus, pat ja pircējs pasūta pašu vienkāršāko stiepli. Vēl nopietnāka attieksme ir vajadzīga attiecībā pret lielajiem būvniecības objektiem, daudzdzīvokļu mājām, biroju ēkām vai rūpnieciskajiem kompleksiem. Drošums – tas ir būtiskākais metāla tirdzniecībā!

Metāla tirdzniecība pietiekamā daudzumā un plašā izvēlē

Tērauds un metāls ir sevišķi noderīgs milzum liela daudzuma rūpniecības izstrādājumu ražošanā. Metālvelmēšana un izstrādājumi, ko piedāvā SIA Metālu Centrs – tie ir ne tikai augstas kvalitātes paraugi, bet arī ievērojami bagātīgs asortiments. Melnā metāla velmējumi, cinkotie izstrādājumi un citi varianti tiek piedāvāti vajadzīgajā apjomā, bet pateicoties kompānijas darbam, grūtības nesagādā izstrādājumu sameklēšana pēc vajadzīgajiem izmēriem, markām un citiem raksturojumiem.

Pie mums ir pieejams:

  • metāls cauruļu izgatavošanai,
  • dažādu šķiru metāls,
  • tērauda formas (leņķdzelzs, U-profila sijas),
  • tērauda loksnes.

Vajadzīgā izmēra (diametrs un garums, formas un biezums) cauruļu, dažādas formas izstrādājumu izvēle, sākot no vienkāršas troses līdz heksaedriem, metāla loksnēm, cinkojuma, armatūras un stieples, rūpniecības un būvniecības vajadzībām nepieciešamajiem sietiem tiek apvienota kopā ar tādiem pakalpojumiem, kā metāla griešana un lokšņu formu piegriešana, kā arī visa pasūtītā materiālu daudzuma piegāde pircējam ērtā veidā.

Metālu Centrs, izvēloties piedāvājamās produkcijas asortimentu un arī saistībā ar savu biznesa darbību, vadās pēc šādiem noteikumiem:

  • Maksimāli iespējamais variantu daudzums no visiem tirgū pieejamajiem.
  • Individuāls darbs ar katru klientu.
  • Katra pasūtījuma operatīva izpilde.
  • Balstīšanās uz uzticību, precīza pasūtīto pakalpojumu izpilde (ieskaitot griešanu, piegriešanu).

Uzņēmuma precīzais un labi organizētais darbs, kā arī milzīgā pieredze metāla tirdzniecības sfērā ļauj uzņēmumam īstenot savu darbību visaugstākajā līmenī, bet pasūtītājiem – rēķināties ar pasūtījumu izpildi visīsākajā termiņā.